Variace šňůry, mechanismy fungování šňůry, jak dlouho to bude trvat?

22. října 2009 v 18:54 | Lia |  Praxis
Variace šňůry
Jedna z dobrých variací na prostou šňůrovou techniku, je nejprve provádění úplné posloupnosti cvičení a práce s energií a čakrami, oddělené od vlastní projekce. Proveďte úplnou posloupnost, nezavírejte však čakry. Vstaňte a udělejte si přestávku, dělejte něco příjemného, napijte se atp. Pak se občerstveni vraťte na svou postel/křeslo, pár minut relaxujte a začněte rovnou se šňůrou. Tím zvýšíte množství energie čaker přístupné během projekce.


Mechanismy fungování šňůry

Šňůra je v současnosti nejdynamičtější metodou projekce a když se ji jednou naučíte, nebudete mít nejspíše potřebu znát nějakou jinou. Nyní bych rád vysvětlil blíže mechanismy toho, co se děje, používáte-li šňůru.

Očištění mysli: mentální akt šplhání po šňůře plně obsadí a očistí mysl.

Aktivita mozkových vln: očištění mysli a vyvinutí dynamického tlaku v jednom bodě astrálního těla způsobí snížení aktivity mozkových vln.

Hluboká relaxace: snížení aktivity mozkových vln uvádí tělo na hluboký stupeň relaxace.

Stav transu: vyvíjení dynamického tlaku na astrální tělo, zatímco fyzické tělo je hluboce relaxované a aktivita mozkových vln se nachází na nízké úrovni, uvádí mysl a tělo do stavu transu.

Čakry: vyvíjení dynamického tlaku na astrální tělo, a to ve stavu transu, způsobuje expanzi energetického těla a otevírání čaker.

Vibrace: vyvíjení dynamického tlaku na astrální tělo, zatímco energetické tělo je expandované a čakry jsou otevřené, způsobuje tok energie skrze asi 300 čaker v těle a pocit vibrací.

Oddělení: vyvíjení dynamické tlaku na astrální tělo, zatímco energetické tělo je expandované, a vibrace působí na oddělení astrálního těla od fyzického.

Pozn.: jestliže během konečné fáze projekční posloupnosti - exitu - vyvinete dostatečný tlak na astrální tělo, převážíte zcela projekční efekt. To způsobuje manuální oddělení fyzického a astrálního těla. To znamená: Místo bezděčného vyklouznutí z vašeho těla pomocí projekčního reflexu na vrcholu projekce a konečného stanutí u nohou vaši postele atd., vystoupíte z těla ve směru, kterým jste se vytáhli po šňůře.
Jak dlouho to všechno bude trvat

Celý proces projekce můžete zvládnout za méně než patnáct minut, já to dokáži pod pět minut. Rychlost této metody vám umožní použít všechnu dosažitelnou energii na jeden zátah. Jestliže se nedostanete ven v prvních patnácti minutách, pochybuji, že se vám to na tento pokus vůbec podaří. Jestliže k tomu dojde, buď vstaňte, udělejte si přestávku a vraťte se k tomu později nebo se prospěte. Použití šňůrové metody mne doslova ohromilo svou snadností a jednoduchostí hned napoprvé, kdy jsem ji vyzkoušel. Zkrátilo to můj obvyklý projekční čas ( 20-30 minut od úplného začátku ) na přibližně 5 minut pro normální astrální projekci. Když však provádím projekci v reálném čase, stále používám úplnou posloupnost. Má analýza mechanismu tohoto procesu pochází z vlastních zkušeností a používáním šňůrové metody a pozorného sledování, co se odehrává v mém těle během separace.© astralni-cestovani.info
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama